EO-programma volgt Amsterdamse straatterroristen

15/09
Drie families uit de Amsterdamse Diamantbuurt die elkaar naar het leven staan en de buurt terroriseren, hebben camera’s van de EO toegelaten. Ze zijn donderdag te zien in de eerste aflevering van het nieuwe actualiteitenprogramma De Vijfde Dag. Dat heeft de EO gemeld. De eerste De Vijfde Dag staat in het teken van wanhoop in de volkswijken. Daarom wordt ook een bezoek gebracht aan een wooncomplex in Enschede, dat is uitgeroepen tot `de smerigste flat van Nederland’.

Al tien jaar lang klagen de bewoners over junks, extreme vervuiling en wietplantages. De wanhoop is nu zo groot dat de bewoners hun eigen burgerwacht hebben opgericht in de strijd om een leefbare omgeving.

Het 45 minuten durende De Vijfde Dag wordt gepresenteerd door Andries Knevel en Tijs van den Brink. De uitzending begint om 21.05 uur op Nederland 2.

Datum: donderdag 15 september 2011, 11:55
Bron: Mediacourant
Categorie: Entertainment
Tags: Amsterdam, Enschede, Noord-Holland, Overijssel

Gerelateerde berichten:

Reacties:

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.