Chazia Mourali wil terug op de buis

19/06
Chazia Mourali, jarenlang presentatrice voor RTL 4, zou het leuk vinden om terug te keren op tv. Er zijn volgens Mourali veel formats waar ze in zou passen. “Vrolijke debatten met jongeren over alles dat met actualiteit te maken heeft, inclusief glamournieuws, nieuwe gadgets en veranderingen in hun eigen leven. Een reisprogramma over grote wereldsteden lijkt me super. Een programma over film, over opvoeding. Ach, er zijn zoveel onderwerpen die me boeien“, zegt ze in Veronica Magazine.

Mourali is vooral bekend van het programma De Zwakste Schakel. Ook presenteerde ze enige tijd de tv-show over medium Char Margolis. Ze ziet het als haar dieptepunt. “Ik dacht ooit heel naturel te zijn toen ik Char Het Medium presenteerde, maar dat zag er aanstellerig uit. Tv gaat niet over waarachtigheid, maar over beheersing.”

Op dit moment is ze vooral druk met dagvoorzitterschappen. “Ik kom net uit Barcelona, waar ik een e-commerce-congres heb voorgezeten, fantastisch!”

Waarom een comeback op televisie niet gelukt is, weet Mourali niet. “Misschien is dat eerder een vraag voor een omroepbaas?“

Datum: zondag 19 juni 2011, 11:59
Bron: Mediacourant
Categorie: Entertainment
Tags: Barcelona, Spanje

Gerelateerde berichten:

Reacties:

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.