Haasdy Schademanagement zet zich in voor Abrischades

30/05
DEN HOORN (EZPress) - Abris en reclamezuilen zijn doorgaans een lucratieve business voor exploitanten. De schadekosten kunnen evenwel enorm oplopen door de breekbaarheid van de vaak glazen reclamevitrines. Zo zijn ze een veelgezocht doelwit voor vandalen voornamelijk tijdens de oud en nieuw viering. Regelmatig ook worden abris en reclamezuilen langs de openbare weg door automobilisten aangereden. Om de kosten hiervoor in de hand te houden en de schadegevallen sneller af te kunnen handelen levert Haasdy nu ook schademanagementdiensten om de schadeafhandeling van deze aanrijdingen op zich te nemen.

Schadeverhaling

In 70 van alle ongevallen met voertuigen ligt de hoofdverantwoordelijkheid bij de bestuurders. Maar niet in alle gevallen is het duidelijk wie die bestuurder precies is geweest. In die gevallen moet de schade verhaald worden op het waarborgfonds en moeten bijvoorbeeld buurtonderzoeken worden uitgevoerd. Een tijdrovende en kostbare zaak voor de exploitant van de reclamevitrines die de afhandeling nu in de handen van Haasdy Schademanagement kan leggen.

Haasdy Schademanagement

Schademanagement consultancybureau Haasdy is expert op het gebied van schadevoorkoming en afhandeling. Het bedrijf uit Den Hoorn heeft een unieke ervaring opgebouwd in het analyseren oplossen en verminderen van schadegevallen. Naast schadeafhandeling voor wegmeubilair richt Haasdy zich op voertuigenschade voor grote bedrijven in de vervoer en transportsector.

einde bericht

Bron Staaltaal

Dit is een origineel persbericht. EZPress News Distribution B.V. www.ezpress.eu

Datum: maandag 30 mei 2011, 13:00
Bron: EZPress Transport en Logistiek
Categorie: Weer en Verkeer
Tags: Hoorn, Noord-Holland

Gerelateerde berichten:

Reacties:

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.