LITH (EZPress) - Voor gezinnen wordt het nu wel heel erg aantrekkelijk opa en oma voor een weekje of langer mee te nemen naar de camping op de Lithse Ham.
Op de Lithse Ham in Lith aan de Maas op slechts 15km van Den Bosch krijgt het gehele gezelschap gedurende de maanden april en mei 2011 bij reservering van minimaal n week een korting op de op dat moment geldende tarieven gelijk aan de leeftijd van de oudste persoon binnen het gezelschap
Voel u vrij als een vlinder in de lucht.Dat kan op Camping Jachthaven Chaletpark De Lithse Ham in het Noord Brabantse Lith op slechts 15km van Den Bosch.
De Lithse Ham openbaart aan u het best bewaarde geheim aan de Maas.
Want de combinatie van een camping recreatiepark en jachthaven gelegen pal aan de boorden van de Maas in een werkelijk idyllische omgeving maakt het tot een uniek recreatieoord wat absoluut de moeite van het ontdekken waard is.
Zwemmen surfen verder alle soorten van watersport kunnen er beoefend worden op de uitgestrekte plassen langs de maas. De Lithse Ham biedt iedere recreant recreatiefaciliteiten die volledig zijn afgestemd op zijn persoonlijke wensen.
Bij een bezoek aan Recreatiecomplex de Lithse Ham gelegen in het prachtige Land van Maas en Waal kom je ogen tekort bij het aanschouwen van de prachtige natuur. Fietsen en wandelen zijn hier de beste en leukste manieren om te bewegen. Je hebt dan permanent uitzicht op de romantische landerijen het water de rivier en de idyllische dijkhuisjes. Maar dit gebied heeft nog veel meer verborgen gezichten. De vele pontjes die je tegenkomt vormen al jaren de verbinding met het vaste land. Een overtocht geeft je een andere blik op het landschap en de rivieren. Nieuwe ontdekkingen doe je zeker in de zogenaamde nieuwe natuur. Hier vind je de ongerepte natuur waar je vrij kunt dwalen en verdwalen.
Ontdek ..het best bewaarde geheim aan de Maas
Excl. Toeristenbelasting en reserveringskosten.
einde bericht
Bron Recreatiecomplex De Lithse Ham
Dit is een origineel persbericht. EZPress News Distribution B.V. www.ezpress.eu