Android op tweede plaats bij smartphones

02/11
2010
De verkoop van smartphones blijft groeien. Nokia behoudt ook het afgelopen kwartaal met een wereldwijd marktaandeel van 33% de eerste plaats. Android-telefoons staan in verkoopstatistieken op de tweede plaats met 25% marktaandeel.

Apple heeft het afgelopen kwartaal de derde plaats veroverd op RIM met een marktaandeel van 17 % ten opzichte van 15% voor RIM. Toestellen met Windows Phone 7 zijn goed voor 3%.

Volgens de verkoopcijfers over het afgelopen kwartaal van marktonderzoeker Canalys, is Android als besturingssysteem het sterkst gegroeid, namelijk 14 keer ten opzichte van een jaar geleden. De goedkopere smartphones vormen een steeds belangrijker aandeel in de totale smarthonemarkt. De totale wereldwijde groei in de verkoop van smartphones vertoont een spectaculaire groei van 95% ten opzicht van een jaar geleden. Het afgelopen kwartaal gingen er maar liefst 81 miljoen stuks over de toonbank.

Datum: dinsdag 2 november 2010, 12:54
Bron: Computer Idee
Categorie: Internet en ICT

Gerelateerde berichten:

Reacties:

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.


Website by Web Chemistry