08/07/2010 10:36Nederland 1 zondag geheel in teken WK-finale
Rank DownRank Up

Bookmark and Share
Nederland 1 staat zondag de hele dag in het teken van de WK Voetbal-finale tus- sen Nederland en Spanje. Direct na het NOS Journaal van twaalf uur ’s middags zal Jack van Gelder een speciale finale-editie van Studio Sportzomer presenteren. Tijdens het live-verslag van de Tour de France tussen 13.00 en 17.45 uur zullen er live-schakelingen in het kader van het WK zijn. Na het NOS Journaal van zes uur ’s avonds wordt alleen nog maar over de grote WK-finale in Zuid-Afrika gepraat.

Aansluitend aan het NOS Journaal van zes uur, is het om 18.10 uur tijd voor het dagelijkse WK Journaal met Henry Schut en Hugo Borst. Om 19.00 uur ontvangt Tom Egbers in het Soccer City in Johannesburg een aantal gasten uit de voetbalwereld, terwijl Jack van Gelder aan de rand van het speelveld staat.

Na afloop van het slotstuk volgt eerst de traditionele nabeschouwing met de spelers en de bondscoach vanuit het stadion, inclusief de prijsuitreiking. Kort voor middernacht neemt NOS Studio Sportzomer De Avondetappe het vervolgens over vanuit Frankrijk. Ook tijdens deze door Mart Smeets gepresenteerde uitzending kan, afhankelijk van de actualiteit, worden geschakeld met Zuid-Afrika en Nederland.

Bron: Mediacourant
Categorie: Entertainment
Tags: Frankrijk, Johannesburg, Spanje, Zuid-Afrika


Gerelateerde Berichten

NOS met twee talkshows per avond op Nederland 1 (23/06/10 16:13)
Nederland 1 kleurt oranje tijdens WK Voetbal (11/06/10 16:03)
Dagelijks NOS WK Journaal langer dan ooit (19/05/10 11:09)
NOS loopt alvast warm voor Tour de France (23/06/10 14:08)
WK trekt meer kijkers dan Tour de France (05/07/10 10:28)


Disucssie

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.