05/03/2010 00:00Vrijdag, actie-dag: The ABC Murders voor de DS
Rank DownRank Up

Bookmark and Share
De verhalen van Agatha Christie - vele tientallen jaren geleden geschreven - boeien nog steeds. Dat weet ook games-distributeur Denda, dat recentelijk de spannende DS-puzzelgame Agathie Christie`s ABC Murders uitbracht. Iets voor u? Lees dan vooral verder, want onder alle mensen die ons voor aanstaande maandag 8 maart 10.00 uur een mailtje sturen, mogen wij vier exemplaren van deze game (t.w.v. € 29,95) weggeven!

Agatha Christie`s ABC Murders vertelt het verhaal van Hercule Poirot en Kapitein Hastings als ze proberen een serie van bizarre moorden op te lossen, gepleegd door een onbekende psychopaat. Afgaande op de diverse aanwijzingen die op de plaatsen van de misdaden zijn achtergelaten volgen Poirot en Hastings een spoor dat hen naar Andover, Bexhill, Churston en Doncaster brengt. De detectives moeten de moordenaar proberen te stoppen voordat er een volgende misdaad wordt gepleegd. Wat deze - volledig Nederlandstalige - game extra uitdagend maakt, is dat er meerdere manieren zijn om deze moeilijke zaak op te lossen. Lukt het u om de hersenkrakers en puzzels op te lossen en de moordenaar te vinden?

Wij mogen vier keer Agathie Christie`s ABC Murders voor de DS t.w.v. € 29,95 per stuk weggeven. Om kans te maken op een van games hoeft u alleen maar voor aanstaande maandag 8 maart 10.00 uur een mailtje te sturen naar webmaster@computeridee.nl, onder vermelding van ABC. Op dit linkje klikken kan ook, dan opent er meteen een mailtje. Onder alle inzenders worden de prijzen verloot. Prijswinnaars krijgen automatisch bericht. Let op: per persoon kunt u één keer insturen. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.

Bron: Computer Idee
Categorie: Internet en ICT


Gerelateerde Berichten

Zomaar-actie: Midnight Mysteries - Edgar Allen Poe (10/02/10 00:00)
Vrijdag, actie-dag: NotebookDresz (26/02/10 00:00)
Vrijdag, weggeef-actie: win een verrassingspakket! (02/07/10 12:54)
Vrijdag, weggeef-actie: 25x kans op een casual game! (09/07/10 12:54)
Vrijdag, actiedag: 3x Mahjong Party Pack voor de Wii! (19/02/10 00:00)


Disucssie

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.