22/02/2010 12:14PLan&Go van Centric geïmplementeerd bij Van Giersbergen
Rank DownRank Up

Bookmark and Share
HOOGEVEEN (EZPress) - Logistiek dienstverlener Van Giersbergen Logistics is sinds januari 2010 live met het transportmanagementsysteem (TMS) Plan&Go van Centric. De onderneming heeft gekozen voor het TMS met het geïntegreerde financiële systeem Cash&Pay. Het softwarepakket zorgt voor een efficiëntere bedrijfsvoering en helpt de logistieke en administratieve taken te beheersen en de informatievoorziening te verbeteren.

Van Giersbergen ziet logistiek als een goed uitgedacht proces waarin alle aspecten van transport, opslag en distributie probleemloos in elkaar overgaan. Met het pakket van Centric verwacht de organisatie meer grip te krijgen op het aansturen van deze processen. Dankzij de modulaire opbouw van Plan&Go is Van Giersbergen goed voorbereid op de toekomst.

Over Van Giersbergen

Van Giersbergen Logistics is gespecialiseerd in het transporteren van producten voor de innerlijke en uiterlijke verzorging van de mens. Daarnaast levert de organisatie diensten voor de auto- en verpakkingsindustrie (kartonnage). Van Giersbergen verzorgt transporten in de Benelux, Frankrijk, Spanje, Oostenrijk, Zwitserland, Duitsland, Denemarken, Zweden en Groot-Brittannië. Naast transport verleent de onderneming ook diensten met betrekking tot opslag.

//Einde bericht

Bron: Centric

Dit is een origineel persbericht. EZPress® News Distribution BV. www.ezpress.eu

Bron: EZPress Transport en Logistiek
Categorie: Weer en Verkeer
Tags: Denemarken, Drenthe, Duitsland, Frankrijk, Hoogeveen, Oostenrijk, Spanje, Zweden, Zwitserland


Gerelateerde Berichten

Cd Anneke van Giersbergen in tien landen uit (27/10/09 14:26)
Chili-benefietconcert Melkweg afgelast (23/03/10 15:42)
Lorrainville: te leuk om uit te melken (15/12/11 14:16)
Nederlandse artiesten in de bres voor Chili (10/03/10 21:15)
HK Logistics kiest voor Nekovri Dynamics (24/06/11 15:23)


Disucssie

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.