06/10/2009 16:30Derbigum Nederland verhuist en blijft in Delft
Rank DownRank Up

Bookmark and Share
DELFT (EZPress) - Sinds 3 jaar worden alle backoffice activiteiten centraal vanuit ons moederbedrijf in Lot (België) georganiseerd. Sinds begin dit jaar worden ook de marketing communicatie activiteiten centraal vanuit ons moederbedrijf georganiseerd. In lijn met deze succesvolle strategie, is nu ook de reeds sinds 4 jaar geplande fysieke invulling hiervan een feit. Vanaf 1 mei jl. verhuisde het kantoor in Delft naar het gebouw ernaast. Dat kantoor is beter geschikt qua ruimte, nu een groot deel van deze kantooractiviteiten naar België overgebracht zijn.

Enkel het bezoekadres verandert en dus blijven wij bereikbaar op het bekende telefoon- en faxnummer. Bovendien is Betty Verheul, Hoofd Telemarketing, werkzaam op dit nieuwe kantoor, van waaruit de documentatie en monsters worden verstuurd en de tele-acquisitie activiteiten worden gepleegd.

DERBIGUM NEDERLAND

Nieuw bezoekadres: Olof Palmestraat 18 - 2616 LR DELFT

Ongewijzigd postbusadres: PB 237 - 2600 AE DELFT

Ongewijzigde contactgegevens: Tel 015 215 40 00 - Fax 015 215 40 11 - infonl@derbigum.com

Onze websites:

www.derbigum.nl


www.derbisolar.nl


www.nen6050.nl


OVER DERBIGUM

--------------------------

De Belgische onderneming Derbigum is het moederbedrijf van Derbigum Nederland. Derbigum is gespecialiseerd in energiebesparende en energieproducerende dakbedekkingsmaterialen. De onderneming, gestart in 1932 als famililiebedrijf in waterdichting van daken en platte oppervlakken, investeert vandaag fors in vernieuwende producten voor duurzaam bouwen en energiebeheer. Eind vorig jaar kreeg DERBIGUM in België nog de Best Innovator Award Belgium 2008 toegekend. Daarnaast kreeg de onderneming, als enige Europese bedrijf, van de Europese Commissie de EMAS Award 2008 voor zijn continue inzet voor milieubehoud.

De groep telt drie productie-eenheden – twee in België (Lot & Perwez) en één in de Verenigde Staten (Kansas City) – en heeft wereldwijd 380 werknemers.

Derbigum is de eerste fabrikant van bitumen welke haar fabrieksafval voor 100% recyclet en kan tevens al het afval van de werken van haar dealers en van oude bitumendaken bewerken. Sinds 1999 is er door DERBIGUM met succes meer dan 8.000 ton oud en nieuw dakafval gerecycled. Elke dag wordt er meer dan 20 ton afval gerecycled.

//einde bericht

Bron: DERBIGUM Nederland B.V.

Dit is een origineel persbericht. EZPress® News Distribution B.V. www.ezpress.eu

Bron: EZPress Milieu
Categorie: Natuur en Milieu
Tags: Delft, Kansas, Verenigde Staten, Zuid-Holland


Gerelateerde Berichten

Derbigum Nederland verhuist en blijft in Delft (06/10/09 16:30)
Nieuwe medewerker bij DERBIGUM Nederland (06/10/09 16:00)
Nieuwe medewerker bij DERBIGUM Nederland (06/10/09 16:00)
DERBISOLAR nu ook te vinden bij Materia (03/09/09 14:00)
Primeur: eerste Derbisolar-panelen in Nederland (30/09/09 08:30)


Disucssie

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.