22/10/2009 13:46Nationale Recherche onderschept 40 kilo cocaïne
Rank DownRank Up

Bookmark and Share
De Nationale Recherche heeft in de havens van Rotterdam en Trinidad 40 kilo cocaïne onderschept. De drugs hebben een waarde van ruim 1,5 miljoen euro.

In samenwerking met de douane onderschepte de Nationale Recherche vorige week vrijdag een container met 16 pallets met tegels uit Suriname. Daarin bleek tussen de tegels 29 kilo cocaïne verstopt. De pakketten cocaïne waren verpakt in drie rugtassen.

In verband met deze drugsvangst zijn acht verdachten aangehouden. De dienst Nationale Recherche van het Korps landelijke politiediensten (KLPD) doorzocht dinsdag zes woningen en twee bedrijven in Rotterdam, Maastricht, Andijk, Heerlen, Hoensbroek, Brunssum en Zwaag. Daarbij is beslag gelegd op twee vuurwapens, ruim 280.000 euro aan contant geld, 600 gram cocaïne, administratie en mobiele telefoons.

In het onderzoek naar internationale drugshandel is op 10 oktober ook een container met 11 kilo cocaïne onderschept in de haven Port of Spain, de hoofdstad van Trinidad en Tobago. In een geprepareerde balk in de container waren 11 pakketten met onversneden cocaïne verstopt.

Zes verdachten zijn vandaag (donderdag) voorgeleid aan de rechter-commissaris in Rotterdam. Twee verdachten zijn gisteren in vrijheid gesteld.

Bron: Openbaar Ministerie
Categorie: Algemeen
Tags: Andijk, Brunssum, Heerlen, Limburg, Maastricht, Noord-Holland, Rotterdam, Suriname, Trinidad, Zuid-Holland


Gerelateerde Berichten

Nationale Recherche ontdekt 112,5 kilo cocaïne (11/11/10 20:45)
22,5 kilo cocaïne in container met cassave (19/07/10 20:11)
Zes aanhoudingen na smokkel van 509 kilo cocaïne (17/11/10 07:54)
Zes aanhoudingen na smokkel van 509 kilo cocaïne (17/11/10 14:10)
Plan Colombiaanse drugshandel voor cocaïnevlucht naar België (14/01/11 16:40)


Disucssie

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.